gps

Zegarek z GPS dla dziecka. Gadżet, którego możliwości musisz sprawdzić.

Dom

Zegarek z GPS dla dziecka okazuje się coraz popularniejszym gadżetem, w który rodzice zaopatrują swoje dzieci. W czasach szybko zmieniającego się świata, rosnącej ilości zagrożeń oraz niebezpieczeństw, na które narażeni są zwłaszcza najmłodsi, należy szczególnie dbać o ich bezpieczeństwo.

Dzieci chcą być coraz bardziej samodzielne i decydują się niejednokrotnie na wyjazdy, podróże, samodzielne odwiedzanie koleżanek. Podczas tych aktywności możliwe jest całe spektrum niebezpieczeństw, w wyniku których rodzice mogą stracić wiedzę co do miejsca przebywania dziecka.

Rozwiązaniem okazuje się zegarek z GPS Smartsafe Klug Q50 lub Q60. Jest praktyczny i funkcjonalny. Dziecko uczy się punktualności i zarządzania czasem, a jednocześnie rodzice mają bieżące informacje na temat jego aktualnego pobytu.

Zegarki są bardzo wytrzymałe, wodoodporne, mają dużą odporność na uszkodzenia, a jednocześnie są wygodne, nie ograniczają ruchów dziecka, nie przeszkadzają mu w zabawie i codziennej aktywności. Wbudowany do zegarka GPS informuje rodziców jakie trasy przemierzało dziecko, czy bezpiecznie dotarło do szkoły, nawet jeśli ma do pokonania niewielki odcinek drogi.

Zegarek z GPS dedykowany jest szczególnie dzieciom w wieku przedszkolnym oraz dzieciom uczęszczającym do szkoły podstawowej. Dodatkową funkcją zegarka jest posiadanie przycisku SOS, przez co w razie zagrożenia, po wciśnięciu przez dziecko przycisku, rodzice od razu zostają poinformowani o niebezpiecznej sytuacji i bez zwłoki mogą reagować i udzielić dziecku pomocy.

W przypadku zdjęciu zegarka z ręki rodzic również ostaje o tym fakcie poinformowany. Dodatkową funkcją jest mikrofon, który pozwala na podsłuch dziecka, ale też komunikację nim. Wielofunkcyjność zegarków, możliwość monitorowania tras dziecka poprawia komfort opieki rodzicom, którzy nie muszą martwić się, że dziecku dzieje się krzywda.

Nowoczesny wygląd, wiele możliwych wariantów kolorystycznych i wzorów zegarków sprawia, że gadżety te są chętnie noszone przez dzieci. Stanowią one element ozdobny, który jednocześnie poprawia jakość nadzoru rodzicielskiego.

2 thoughts on “Zegarek z GPS dla dziecka. Gadżet, którego możliwości musisz sprawdzić.

  1. Taki zegarek to ciekawy gadżet. Ale to nie od urządzenia zależy jego praktyczność a od aplikacji, która nim zarządza. Obecnie programiści się uczą i tworzą coraz to bardziej zaawansowane aplikacje właśnie. Dlatego wybierając urządzenie warto sprawdzić z jakim oprogramowaniem jest kompatybilne i jakie funkcje ono nam oferuje.

  2. Obecnie takich właśnie urządzeń na rynku jest bardzo dużo. Najważniejsze jest by wybrać sprzęt, który będzie bezpieczny i odpowiedni do wieku dziecka. Jednak trzeba się zastanowić, czy taki gadżet na pewno będzie przydatny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.